Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Basinizi Dondurecek Guzellikler

  • Listed: Haziran 14, 2018 9:50 pm

Escort İlan Açıklaması


Basinizi Dondurecek Guzellikler

Milyonlarca İngiliz, ulusun savaşının öldüğünü hatırlamak için iki dakikalık bir sessizlik düzenledi.
Mahkeme, 1917’de Birinci Dünya Savaşı’nın sonunda Batı Cephesi’ndeki silahların susmasıyla saat 11’de başladı.
Ülke çapında törenler, hem Dünya Savaşları’ndan hem de çatışmalardan sonra düşmüş asker ve kadınları anmış, 2001’den bu yana Afganistan’da operasyonlardan bu yana ölen 385 İngiliz personeli de dahil olmuştur.
İngiltere’nin köylerinde, kasabalarında ve şehirlerindeki savaş anma törenleri, “11. ayın 11. gününün 11. saatinde” anma noktası oldu – Almanya ile Müttefikler arasındaki barış anlaşması, dört yıl süren savaştan sonra 1918’de yürürlüğe girdi .
Batı Cephe Derneği tarafından düzenlenen bir hatırlatma servisi sırasında Londra’nın merkezindeki Cenotaph’da çelenkler atıldı.
Staffordshire’daki Ulusal Anıt Arboretumu’nda, yerel ve ulusal devlet adamları tarafından bir anma servisi gerçekleştirildi. Silahlı Kuvvetler Anıtı, 11 Kasım günü saat 11’de, bir güneş ışığı şaftının iç ve dış duvarlarında bir yuvadan geçerek merkezi bir bronz çelenk heykeline çarpacak şekilde tasarlandı.
Canterbury Başpiskoposu Dr. Rowan Williams, St Bartholomew’s Kilisesi’nde Kraliyet Donanma Mezarlığı’ndaki Anma Yasası’na katılmak üzere Yeovilton, Somerset’deki Kraliyet Donanma Hava İstasyonu’nu ziyaret etti.
Trafalgar Meydanı’ndaki Kraliyet İngiliz Lejyonu töreninde kullanılan kayıtlı bir mesajda, Başbakan David Cameron şunları söyledi: “Biz, İngiliz askerlerinin ve onların özgürlüğünü korumak için hayatlarını vermiş kadınların nesillerinin inanılmaz cesaretini ve fedakârlığını onurlandırmak için bir araya geldik. bugünün tadını çıkar.
“Birinci Dünya Savaşının siperlerinden Afganistan çölüne kadar, Silahlı Kuvvetlerimiz zamanını ve yine cesurların en cesur ve İngiliz olmak için ne anlama geldiğini en iyi şekilde kanıtladılar. Onlara borçluyuz. ”
“Parktayken, sinemadayken ya da futbolu izlerken, askerlerimiz ve kadınlarımız gece ve gündüz dışarıda, ısı ve tozla savaşarak hayatlarını bizim için sıraya koyuyorlar. İngiliz Silahlı Kuvvetleri’nin (Ordu, Kraliyet Hava Kuvvetleri ve Kraliyet Donanması) gerçek karakteri, ki bizler inanılmaz derecede gurur duyuyoruz. Bu yüzden bugün size teşekkür etmeyiz ve artık bizimle birlikte olmayanları hatırlamaktan ve onların kurbanlarını ve valor, biz gittikten sonra onurlandırılacak. ”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.