Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Cinsel İstekleri Kabaran Kadinlar Ne Yaparlar

  • Listed: Haziran 10, 2018 6:36 am

Escort İlan Açıklaması


Cinsel İstekleri Kabaran Kadinlar Ne Yaparlar

Kulüp binası lideri Tiger Woods, Avustralya Açık’taki takip paketine büyük bir uyarıda bulundu ve 36 delikli skorundan çok daha iyi oynadığını söyledi.
2009 Avustralya Ustaları’ndan bu yana bir turnuva kazanmamış olan eski dünya birincisi, bir vuruşla Göller üyesi Peter O’Malley’e liderlik etmek için 67. parlamentoda beşinci parlıyor.
Amerikalı, “Temel olarak, bir çekimden hiç bir şey kaçırmadığımı hissettim. Bugün altından beş tane vurmuş olsam bile, kolaylıkla sekiz ya da dokuz derin olabileceğini hissettim.” Dedi.
“İlk dokuz deliğimde biraz daha düşük olabilirdim. Bir kaç parayı ayrıştırdım.
“İyi oynadığımı iyi hissettiriyor. Her yerde onu kesiyormuşum gibi değil.
“Topu iyi vuruyorum. İlk iki günde bu kadar çok dudağa çarptım. İlk iki gün çok düşük olabilirdi.”
O’Malley altı kişiyi ateşledi ve günün en düşük seviyesi olan 66’ya giden yolda bir bogey yapmamaya çalışan tek oyuncuydu. Fakat günün çekimleri, bir delik açan Victorian Stephen Allan’a (74) aitti. 15’inci sırada.
Açılış iki turda Woods’la ortaklık yapan Jason Day, beşinde üçüncü bir çiftin ve bir tekinli bir boganın yer aldığı bir katı 68’i tarakladıktan sonra yedide üçüncü sırada yer alıyor.
Büyük vuruşlu Amerikan Bubba Watson, altı altını tamamlarken altıda altını bitirmek için son altıda 70’in altında saygın bir sayı yayınladıktan sonra dördüncü sırada yer alıyor. Nick Watney (73), Matt Jones (70), Greg Chalmers (72), Rohan Blizard (70) ve Jarrod Lyle (74).

Ad Reference ID: N/A

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.