Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Ankara Keçiören De Ki Bayan Partneriniz Beyza

  • Listed: Haziran 17, 2018 4:08 am

Escort İlan Açıklaması


Ankara Keçiören De Ki Bayan Partneriniz Beyza

Başbakan David Cameron, ABD Başkanı Obama’yı ve diğer meslektaşlarını, Uluslararası Para Fonu’nun Fransa’daki G20’deki kaynaklarının artırılmasına yönelik olarak – bu süreçte üst düzey Torie’leri kışkırtmak için yol açtı.
Yunan borç krizi zirvenin açılışını gölgelediğinden, Bay Cameron, İngiltere’nin IMF’ye olan katkısını artırmaya hazır olduğunu ve bu nedenle kurtarma yolunda başı çekeceğini söyledi.
“Yaşamlarımızda daha önce görülmemiş olan ve gelişmiş ve gelişmekte olan ekonomilere benzer şekilde büyük bir sıkıntıya neden olan derin zorluklarla karşı karşıyayız” dedi.
“Bu krizi yalnızca birlikte çalışarak, deneyimlerimizde çeşitlilik göstererek, eylemimizde bir araya getirerek başarabiliriz.”
İngiltere, £ 55 milyar £ ‘luk IMF kredileri için £ 29billion garanti ve dün gece iki katına olabilir ipuçları vardı.
Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy ve Almanya Başbakanı Angela Merkel’in ev sahipliğinde yapılan bir konuşmada, görüşmelerde avro bölgesi liderlerinin geçen haftaki kurtarma planını yerine getirememesi konusundaki hayal kırıklıklarına hükmediliyordu – ve gecikme, borç krizinin yeni ülkeler gibi İtalya.

    Sorunlu Yunan hükümeti hakkındaki ihtilaflı raporlar kafa karışıklığı yarattı.
Yağmur tutturulmuş Cannes’a uçan Bay Cameron, IMF’ye ekstra ateş gücü verilmesi çağrısında bulundu.
Dedi ki: “Dünya kriz halindeyken, önde gelen bir oyuncu olduğumuz İngiltere tarafından kurulan IMF’yi güçlendirmeyi düşünmeniz doğru.”
İngiliz nakit parasını tehlikeye attı ve dünyadaki ekonomik gözlemciye hiçbir zaman borç vermeden para kaybettiği konusunda ısrarcıydı.
“İngiliz ekonomisini korumak için buradayım” dedi.
‘’ Burada büyük bir fırsat var çünkü dünya bir araya gelip problemlerinin bir kısmını çözebilirse – en kötüsü de Avro bölgesi krizi – bu, İngiliz ekonomisine bir destek olacaktır. ”

    Hükümet, IMF’nin, yalnızca Avro bölgesinde değil, Yunanistan, İrlanda ve Portekiz’in kurtarma operasyonlarına yardım ettiği ülkelerde, tüm dünya ülkelerine yardım ettiğini ve borç verme potansiyelinin artırılmasının, piyasaları güvence altına almak için bir “önlem” olduğunu vurguladı. gelecekteki herhangi bir acil durumla ilgilen.
Ancak, Birleşik Krallık’ta IMF’nin emrinde olanlara vergi mükellefleri verilecek toplam miktardaki artışlar ve Sayın Cameron’u önde gelen Avrasya milletvekilleri de dahil olmak üzere birçok Tories ile çarpışma rotasına koydu.
Douglas Carswell, her İngiliz hanesinin bir para birimini desteklemek için 500 sterlin değerinde “kancada” olduğunu söyledi.
Şöyle dedi: “Artık IMF katkımızın daha da artmasıyla daha fazlasını yapmak için üzüleceksiniz. Westminster’de, buranın doğrudan bir euro kurtarma aracı olmadığına dair tüm sadık sözleri çok fakir.

    “Bakanlar İngiliz halkıyla seviyelere çıkmalı ve onlara doğruyu söylemeli; Hükümet, Euro sepeti davalarını kurtarmak için IMF’ye daha fazla İngiliz parası göndermek istiyor.
Tory MP Peter Bone şunları söyledi: “Euro bölgesini kurtarmak için IMF parasının kullanılması IMF parasının kötüye kullanılması olacaktır. Euro’yu kurtarmak için herhangi bir öneri varsa, buna karşı oy kullanacağım. ”
Meslektaşı Philip Davies şunları söyledi: “Hükümet, olduğu gibi kazıp saklamak zorunda; Kendilerine bakamayan ülkeleri kurtarmak için IMF kasalarına girecek kadar para yok.
“Vergi mükelleflerinin parasının bu şekilde kullanılması kesinlikle kabul edilemez. Paramparça olan euroyu destekleyemeyiz – ve IMF’ye verdiğimiz paranın Avro Bölgesi’nde sona ermeyeceğini kabul etmiyorum. ”

    IMF’nin iflas etmesi için dünyaya ne kadar talepte bulunabileceğine dair ayrıntılar, zirvenin sonuna doğru, bugün bağışçıların fonlarını gönüllü olarak arttırabileceklerini ileri süren taslak kararlarla ortaya çıkabilir.
Bakanlar sayılar hakkında spekülasyon yapmayı reddetti. Ancak, finansman iki katına çıkarsa, Birleşik Krallık’ın payını, IMF’nin 600 milyar dolarlık kredilendirme kapasitesinin yüzde 4,5’inden – £ 55 milyar £’ya kadar artırabilirdi. Hükümet ayrıca, Birleşik Krallık’ın mevcut taahhüdünün sadece 5 milyar sterline daha çağrıldığını ve payımızın İngiltere’nin kasalarına bir varlık olarak görüldüğünü söylüyor.
Bazı yorumcular avro bölgesini koruma fiyatının iki trilyon liraya kadar olabileceğini öne sürüyorlar.

    Geçen hafta avro bölgesi liderleri krizi sona erdirmek için bir trilyon euro – 870 milyar sterlin – kurtarma fonu oluşturulması teklifinde bulundular, ancak henüz gerçekleşmemesi gerekiyor.
Başkan Obama, sesini, Avro Bölgesi’nin kendi kurtarma planına ilişkin daha fazla ayrıntı için aramalara ekledi.
Şöyle dedi: Önümüzdeki birkaç gün boyunca görevimizin en önemli yönü, buradaki mali krizi Avrupa’da çözmektir. ”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.